Dr. Kolozsvári Lajos 2003/2004

-    A látássérültek támogatása, a nemzetközi vállalásoknak és alapelveknek megfelelően akkor indult.
-    Új tagok: Dr. Benedek, Heizler, Lengyel, Háló, Dr. Pál oroszlánok; kilépett: Szabó Jenő
-    Zorán koncert október 30.
-    Németh István Zónaelnök lett
-    A Leo Klub aktivitása nő, avatásuk a Lions Bálon zajlott. Kaposváron a Leo konvención külön dicséretben részesültek.
-    Karácsonyi est az Árpád Nevelőotthonban, az Otthon „Támogatónk a Szeged Első Lions Klub” táblát kapott.
-    Karácsonyi akció Cora-ban. Vendégeink a Pick kézilabdások, Hevesi Tamás, Pa DöDö.
-    Szeged helységnév táblák után Lions táblák kerülnek a négy legnagyobb Szegedre bevezető úton.
-    Bortúra Siklósra.
-    „Üvegcipő” Bál a Tiszában. Megszületik egy fogalom Szegeden: „A bál”. A kormányzóság kiemelkedő rendezvénye.
-    Júniusban országos Lions-teniszverseny a Gellértben (szervező a szokásos Dr. Gellért).
-    Indul a fakultatív nyári klubtalálkozó.
-    Szeri István 50 éves.
-    Támogatottak:    Árpád Nevelőotthon
                             Agyagos utcai Otthon
                             Vakok Intézete

-    Nem jön össze: - honlap
- általános, relatíve egyenlő aktivitás a tagok részéről
- a szükségesnek látszó „protokoll leírás” végül is megegyezéses,                alkalmi eljárásokra korlátozódik, az élénk viták miatt.