A szeretet csomagjai erős társadalmi felelősséggel…

Karácsonyi  hagyományainak egyik legszebb példája ,hogy a Szeged Első Lions Club (SZELC) a közelgő ünnep alkalmával ajándékcsomagokat készít az arra legrászorultabb családok részére.

Fontosnak tartják az Oroszlánok,hogy ténylegesen a nagyon rászorultak és nehéz helyzetben lévő családok kapják az adományokat. Kiválasztásra  a szegedi Védőnő Szolgálat segítségét kérték akik 43 családot jelöltek meg a SZELC lehetőségeit figyelembe véve. A klub tagjainak és támogatóinak árú és termék felajánlásaival 43 csomagot töltöttek fel az Oroszlánok élelmiszerekkel tartós közszükségleti cikkekkel, egészségügyi és vegyi árúkkal. A csomagok kiszállítását szintén a LIONS klub tagjai végezték,s adták át a helyszínen a családoknak.

Ez a karitatív cselekedett mély elismerést váltott ki a családok részéről. Köszönjük a felajánlóknak a csomagolásban és kiszállításban résztvevő oroszlánoknak és a Szegedi Városkép és Piacigazgatóságnak ,hogy helyet biztosítottak a gyűjtéshez és a csomagoláshoz.