Zóna klubtalálkozó Szegeden…

A Szeged Első Lions Clubot érte az a megtiszteltetés, hogy soraiból választották meg az Országos Kormányzóság dél-alföldi zóna szervezetének elnökét.

Mihályi Géza Zóna elnök úr, megválasztása után gyorsan cselekedett, mert 2022.09.16-án péntekre már össze is hívta az érintett klubok vezetőit, tagjait.

A  Zóna találkozót a szeged Virág cukrászda rendezvénytermében kezdődött, ahol Gyuris László mestercukrász a SZELC tagja tartott izgalmas előadást az országos első helyezett „Nagyi Kedvence” cukormentes torta  készítési körülményeiről, és a verseny marketing szempontjairól.

Később a klubok számot adtak az előttük álló Lions év programjairól.

A vacsora után pedig részt vettek a szegedi Bortér borászati rendezvényén, ahol mélyebb barátságok is szövődtek a klubok tagjai között.

Mindenesetre megállapodtak abban, hogy szerveznek közös zónaprogramot az érintett klubok közös rendezésében a zónaelnök vezetésével.