2021 évi „szeretet csomagjai” akció a SZELC-nél…

A Szeged Első Lions Club(SZELC) évek óta gyűjtést szervez szegedi rászoruló családoknak, melyeket adománycsomagok formájában maguk a tagok szállítanak ki a családok címeire.

Talán az eddigi  legsikeresebb akció volt a mostani ,termékben és készpénzben több mint 2,5 millió forint jött össze. A Szegedi Tudományegyetem Védőnő Szolgálataválasztotta ki a SZELC számára a leginkább rászoruló 50 családot. A SZELC vezetése nagyon  büszke arra a 35 tagjára és pártoló tagjára, akik készpénzt vagy terméket adományoztak a jótékonysági akcióhoz.

Nem különben arra a 23 személyre akik a csomagolásban és a kiszállításban vettek rész. Külön köszönet a külsős magánszemélyeknek és cégeknek akik pénz és termékadományt biztosítottak a SZELC számára. Kiemelve a Szegedfish Kft.-t ,akik haladományukat 25 család részére juttatták el a SZELC-el közös támogatásként.

Az akciót annyira sikeresnek ítélte meg a klub tagsága ,hogy Húsvét alakamával újabb 30 rászoruló család adományozását célozták meg.