Megtartotta jótékonysági vacsoraestjét a Szeged Első Lions Club

A Szeged Első Lions Club (SZELC) a Hunguest Hotel Forrásban Szegeden tartotta meg jótékonysági vacsoraestjét. A SZELC a szokásos bál helyett azért döntött a vacsoraest mellett, hogy minél kevesebb költséggel minél több jótékonysági bevételre tegyen szert, hogy megvalósíthassa a rendezvény kapcsán adományozási terveit.

A mintegy 200 fős közönség a  Lions Magyarország himnusza után, köszöntötték  Koncsik Istvánt a Lions Clubok Magyarországi Szövetségének Kormányzóját, Németh István volt Kormányzót, Mihályi Gézát a Lions Clubok Magyarországi Szövetségének zónaelnökét, Kóti Zoltánt a Szent-Györgyi Rotary Club elnökét, Dr Pintér Gábort a Szegedi Újszülött Életmentő Szolgálat Alapítvány kuratóriumának elnökét, és a Szegedi Hospis Alapítvány kuratóriumának elnökét Veres Rózsa, és az alapítvány betegápolási vezetőjét Tóth Dorina úrhölgyeket.

Dr. Szeri István , a Szeged Első Lions Club elnöke,  és Koncsik István, a Lions Clubok Magyarországi Szövetségének kormányzója, ünnepi köszöntője után üdvözölték a jótékonysági rendezvény  támogatóit:

• Digitál Számítástechnikai és Szolgáltató Kft.
  • Ferroép Zrt.
  • Nexum Magyarország Kft.
  • Printker Office Land Zrt.
  • Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
  • Szeplast Zrt.
  • Szentkirályi-Kékkúti Ásványvíz Kft.
  • Lombard Portfólió Zrt.
  • La Contessa Hotel Szilvásvárad
  • Kortárs Balett Alapítvány Szeged
  • www. webradio.hu
  • Kóti Zoltán
  • Dr. Nagy Zsolt
  • Dr. Bódi György
  • Szeged Első Lions Club Tagjai és Pártoló Tagjai
  • és valamennyi vendéget, akik a vacsorajegyek ill. adomány kártyák megvásárlásával támogatták a rendezvényt.

A Szeged Első Lions Club  korábbi rendezvényei gyakorlatához hasonlóan , idén is  olyan nemes célokat találtak, melyek támogatásra érdemesek. Idén két szervezet került támogatásra.
a Szegedi Újszülött Életmentő Szolgálat Alapítvány és a Szegedi Hospice Alapítvány.

Átadták a két kuratórium elnököknek Dr. Pintér Gábornak és Veres Rózsának az 1-1 millió forint támogatásról szóló adományleveleket.

A kuratóriumi elnökök köszönő beszédükben beszéltek tevékenységükről és  elmondták, mire szánják a pénzt.

Koncsik István kormányzó  dr. Szeri István elnök  és dr. Bella Zsolt volt elnök  átadták át a Kormányzóság elismerését Heizler Tamásnak a Szeged Első Lions Club leköszönő titkárának.

Külön megtiszteltetés érte a SZELC-et hiszen a Kormányzó felkérte és jelöli a következő konvencióra  Mihályi Géza szegedi oroszlánt a Szövetség II. alkormányzójának.

Az est további programjában a Szegedi Kortárs Balett társulata műsorát nézhette meg a nagyérdemű, akik  táncrészletet adtak a Blue című produkciójukból.

A vacsorát a Hunguest Hotel Forrás szakács csapata készítette, Bálint Ferenc Chef vezetésével.

A vacsora után Almási Enikő énekművész és Mohai Szilárd gitárművész zenei programját élvezhette a közönség. Majd a Bánya Blues Band tartott egy izgalmas blues koncertet, Olajos Csaba vezetésével A koncert után a The Dirty Boots zenekar húzta a talpalá valót.

A Szeged Első Lions Club köszöni mindenkinek odaadó támogatásukat.