Tenisztorna, mint ahogyan szoktuk…..

Szeptember 18.-án a szokásosnál kicsit korábban rendezte meg a soros rendező a hagyományos Rotary-Lions tenisz kupát.

A Gellért szabadidőközpontban kellemes teniszidőt biztosított a játékosoknak a természet, hiszen a hőmérséklet már  sportolásra alkalmas volt.

Közel 30 sportoló mérette meg magát a férfi páros versenyen, sajnos most klubunknak kevesebb siker jutott mint a korábbi években. Köszönhető ez részben a szokásos „vak” sorsolásnak és annak, hogy egyéb elfoglaltságuk miatt a néhány magasabban jegyzett Lions teniszjátékos nem tudott részt venni a versenyen.

Ám itt sem elsősorban az eredményben mérik a klub tagok a sikert, hanem a barátságban és abban, hogy ismét jól érezték magukat mind a játékosok mind pedig az őket elkísérő családtagok. Köszönjük a főszervező Dervarics Attilának a Szent-Györgyi Albert Rotary klubból, és a szervezőknek Kővári Árpádnak a Szeged Első Lions Klubból és Radovan Cvejicnek a Szabadkai Rotary klubból.

Szintén köszönet illeti Gellért Ákost aki a szép környezetet és kiváló pályákat biztosította, valamint a Hummelnek mint támogatónak, és Kocsis György képviseletvezetőnek.