Lions – Rotary tenisz verseny

A 2002-óta hagyományosan váltakozva megrendezésre kerülő páros tenisz versenyt idén a Szeged Első Lions Klub szervezte. A versenyen részt vettek a házigazdákon kívül a Szegedi Szentgyörgyi Albert Rotary klub és a Szabadkai Rotary klub tagjai.

A 22 fős, azaz 11 páros (később sérülés miatt 10 párosra csökkent) versenye, mint minden évben hatalmas rivalizációs hangulatban telt el. A párosítás vakszerencse volt, hiszen sorsolták a versenyzőket. Szabadkai barátaink még hét főből álló szurkoló tábort is hoztak magukkal.

A versenyrendezőség (Kővári Árpád Lions alelnök) kiosztotta főszponzorunk a Hummel Magyarország képviselőjének, Kocsis Györgynek ajándékát a fehér tenisz pólókat, és megkezdődött az „ádáz” verseny.

Két négyes és egy hármas csoportban bonyolították le a mérkőzések és a csoport I. helyén végzettek játszottak az I.-III. helyért, a csoport II. helyén végzettek a IV. – VI. helyért és végül a csoport III. helyezettjei a VII. – IX. helyért.

A 1. – 3. helyezettek emlék plakettet, 1 üveg bort, valamint a  Hummel sport külön ajándékát kapták meg.
A szervezők a verseny 1-10 helyezettjét hirdették ki, akik a következők voltak:

10. hely   Kálmán/ Rotary Szeged /-Vojnár/ Rotary Szeged/
9. hely    Gábor /Rorary Szabadka/ - Szabó /Rotary Szeged/
8 .hely    Lázár . /Lions/ -  Farkas / Rotary Szeged/
7. hely     George /Szabadkai Rotary/ - Lazar /Szabadkai Rotary/
6. hely     Radovan /Szabadkai Rotary/ - Szimeon /Szabadkai Rotary/
5. hely    Bródy  /Lions/ - Szeri /Lions/
4  hely   Bajusz /szegedi Rotary/ - Arszene /Szabadkai Rotary/
3. hely   Novák  /Lions/ - Misa /Szabadkai Rotary/
2. hely  Domonkos  /Lions/ - Dervarics  ./Szegedi Rotary
1. hely   Kocsis  /vendég/ - Nikolaj /Szabadkai Rotary/
A versenyt követően a Lions Klub vendégül látta étellel és italokkal a résztvevőket és jókedvű beszélgetéssel zárták ezt a kellemes ám fárasztó találkozót azzal, hogy jövőre mindenkit szeretettel vár a Szentgyörgyi Rotary Klub!