Lions klub jelenlétével támogatja a régió borászait!

( rendhagyó klub ülés a Frittmann borászatnál)

Nem szokatlan, sőt bevett szokása a Szeged Első Lions Klubnak, hogy kirándulásokat szervez híres borászok birtokaira és bórkóstolással egybekötötten tartja meg formabontó klub üléseit.

Így történt ez a minap is, s hogy ne kelljen túl sokat utazni a soltvadkerti Frittmann borászatot látogatták meg családtagjaik kíséretében. A fiatalabb borász gazda és leánya nagy szeretettel fogadta a klub tagjait és a hivatalos napirendek után, színvonalas borbemutatóval és kóstolással egybekötött tájékoztatást adtak a borvidékről, és természetesen saját ültetvényeikről és borászatukról.

A klub tagjai megismerhették a legsikeresebb fajtákat az alföldi szőlő ültetvényekről és az abból készült borokat is megízlelhették. Most is bebizonyosodott, hogy hozzáértő borászok kezében a szőlő nedűje arannyá változik. Így van ez a Frittmann testvérek esetében is. A Lions tagok pedig okkal és joggal viszik a hírt a világba,hogy aki jó bort akar inni menjen Soltvadkertre Frittmannékhoz.