A szeretet csomagjai..

A Szeged Első Lions Club /SZELC/ ez évben is a szeretet és gondoskodás jegyében csomagokat ajándékozott 25 rászorult családnak Karácsony alkalmából.

A  tartós élelmiszereket, háztartás,higiéniai szereket  (mosószerek,tisztálkodó szerek, testápolók, stb.) mellett a téli ruházatot ( sál, sapka,kabát stb.) valamint édességeket tettek a szeretet csomagokba,melyek értéke 50.000.-Ft/csomag volt.

A rászorultak névsorát a Szegedi Védőnő Szolgálat adta a klub számára. 25 családnak tudtak így a szegedi oroszlánok örömet szerezni . A csomagok célba juttatását a szegedi oroszlánok 15 tagja vállalta magára. A szeretet csomagok bel tartalmát a szegedi oroszlánok köszönik azoknak a cégeknek melyek sora álljon itt bizonyítván azt, hogy a karitatív attitűd áthatja mindennapos munkájukat. (Medikémia Zrt, Hansa Kontakt Kft., Agriment Kft., Paprika Zrt., Róta-Pack Zrt., R-Coop 3 Kft., SZEFO Zrt.)

Köszönet a szervezőknek, az adományozóknak,s köszönet a Szeged Első Lions Klub tagjainak.