A SZELC kéri támogatóit, szimpatizánsait az SZJA 1%-nak felajánlására….

A Szeged Első Lions Klub karitatív programjaihoz eddig is sok segítséget kapott tagjaitól, családtagoktól, támogatóktól, szimpatizánsoktól azzal, hogy felajánlották a személyi jövedelem adójuk 1%-át mint arra jogosult civilszervezetnek.  2021-ben közeledik az SZJA bevallás végleges határideje (május 20.) A NAV már kiküldte a napokban az általa készített adóbevallásokat jóváhagyásra, akik önálló bevallók már készítik bevallásaikat.

A Szeged Első Lions klub javára való rendelkezéskor  feltétlenül szükséges megadni a Szeged Első Lions Club  nevét és adószámát, mely a következő: 18468809-1-06

SZELC a következő akciókra használja fel a támogatást: Vakok és gyengénlátók támogatása, cukorbetegek támogatása (diabetes szűrőprogram, diabetes jótékonysági futás), hátrányos helyzetű családok támogatása ( tartós élelmiszer és vegyiáru csomagok adományozása), online oktatás segítése, hátrányos helyzetű diákok támogatása számítógépek adományozásával, karitatív, társadalmi felelősségvállalást végző más  Civil szervezetek támogatása tehetséggondozás ( roma szakkollégium, Radnóti Gimnázium Arany János Program támogatása) halmozottan sérült gyermekeket nevelő intézmények támogatása, egészségügyi intézmények támogatása a koronavírus elleni védekezést segítve( szájmaszkok, ózongenerátorok, védőpajzsok stb.) közoktatási intézmények támogatása egészségügyi szájmaszkokkal, covid plazma gyűjtő akció szervezése, drogprevenció támogatása.

A felajánlás részleteiről az alábbi linken lehet olvasni: https://www.nav.gov.hu/nav/szja_b/1_1_szazalek

Nyomtatható űrlapot ide kattintva tudja elérni!

A SZELC előre is köszöni a felajánlásokat.